Про підприємство

ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр №3» – підприємство промисловості нерудних будівельних матеріалів по виробництву натуральних заповнювачів із природного каменю з максимальною потужністю 1175,2 тис. м3 /рік щебеню.

Кам’яні породи являються одними з найбільш поширених видів природних ресурсів на Землі. Основними натуральними заповнювачами дорожніх сумішей являють щебінь, пісок і гравій.

На підприємстві діє і постійно удосконалюється Система управління якістю та сертифікується згідно вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Основна продукція – щебінь фракцій 5-10 мм, 5-20 мм, 20-40 мм,40-70 мм, щебеневі суміші 0-5 мм, 0-10 мм, 0-20мм, 0-40 мм і камінь бутовий. Починаючи з 2019 року із продукту 0-5 мм, вилучається  продукт 0,63-2,0  мм і 2,0-5,0 мм, який користується попитом.  За заявками споживачів підприємство може виробляти будь-яку фракцію. Продукція відповідає вимогам стандартів України ДСТУ Б В.2.7- 74-98, ДСТУ Б В.2.7-75-98.

Наша головна ціль – підвищення якості та конкурентоспроможності продукції !!!
ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр №3» постачає продукцію залізничним транспортом, а також самовивозом. Кар’єр – є одним із основних постачальників на ринку гранітно-щебеневої продукції в східному регіоні країни. Гранітний щебінь використовується в різноманітних галузях промисловості в залежності від фракційного складу як декоративний матеріал, для відсипки доріжок, для виготовлення виробів з бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій і мостового полотна, в будівництві автодоріг і залізних доріг, при закладці фундаменту і зведення промислових будівель. Камінь бутовий – для забудови, в декоративних цілях.

Наші сертифікати